برتری های چوپا

گروه تولیدی صنایع چوب چوپا یزد تولید کننده انواع لوازم اتاق کودک، صندلی کودک، میز کودک و تجهیزات اتاق کودک اعم از: رگال، سرسره کودک، راکر کودک و… می باشد.این محصولات با مواد اولیه مرغوب و دارای استاندارد و رعایت اصول موثر بر سلامت کودکان و مبتنی بر ارگونومی فیزیک بدن کودک می باشد.

دسته بندی محصولات چوپا

آینه کودک (1)

جالباسی کودک (1)

راکر کودک (1)

رگال لباس کودک (1)

میز و صندلی تحریر (3)

میز و صندلی فانتزی (18)

در هر کجا که هستید نماینده چوپا باشید...

نقشه هوایی ایران
فروشگاه سوین - مشهد

فروشگاه سوین

سیسمونی رنگین کمان - یزد

سیسمونی رنگین کمان

بازار مبل فیروزه - بهبهان

بازار مبل فیروزه

چرا محصولات چوپا

1. مواد اولیه مرغوب

در جهت سلامتی کودکان عزیزمان در مجموعه چوپا از مرغوب ترین مواد اولیه استفاده می شود.

2. بسته بندی مناسب

تمام محصولات چوپا در بسته بندی مناسب و حتی قابل هدیه دادن می باشد.

محصولات کودک چوپا

3. نصب آسان

محصولات کودک چوپا دمونتاژ بوده و از قابلیت نصب آسان بهره مند هستند و می توانید به آسانی آنها را نصب کنید.

4. استفاده از رنگ پلی اورتان

تمام محصولات چوپا با استفاده از رنگ پلی اورتان رنگ آمیزی شده اند.

09130020665

واحد فروش

info@chooppa.ir

پست الکترونیکی

chooppa_group@

اینستاگرام چوپا

09130020445

واتساپ پشتیبانی

035-37235118

دفتر مرکزی

یزد- میدان شهدای محراب

آدرس دفتر مرکزی

چوپا، تولید کننده و فروشگاه محصولات چوبی اتاق کودک و نوزاد، در کنار شما و به فکر فرزندان شما است.

دکوراسیون اتاق کودک بسیار مهم است زیرا کودکان دوست دارند در اتاقی بازی کنند که بر اساس موضوعات مورد علاقه‌ی آنها طراحی شده باشد. گروه چوپا، تولید کننده محصولات چوبی اتاق کودک و نوزاد، مثل میز و صندلی فانتزی کودک و میز و صندلی تحریر کودک ، معتقد است که وسایل بازی اتاق کودک و هر آن چه باری تزیین آن استفاده می شود در رشد، یادگیری و روحیه کودک دلبند شما بسیار موثر است. به همین دلیل سعی کرده انواع محصولات چوبی کودک را با مرغوب ترین و امن ترین مواد و رنگ ها تولید کرده و با قیمتی مناسب در اختیار شما والدین عزیز قرار دهد.

از لوازم ضروری کودک، میز و صندلی فانتزی کودک و نوزاد است که متناسب با قد و اندازه خودش داشته باشد تا بتواند برای انجام تکالیف، فعالیت ها یا کار با کامپیوتر از آن استفاده کند. از انواع صندلی های فانتزی و استاندارد کودک می توان به صندلی کودک مدل ابری، صندلی کودک مدل خرس ، صندلی کودک مدل خرسی، صندلی کودک مدل خرگوش ، صندلی کودک مدل سنجاب، صندلی کودک مدل میفی، میز کودک چوپا مدل گرد، میز کودک مدل ابری اشاره کرد.

میز و صندلی تحریر بچه نیز می تواند نقش مهی در شکوفا کردن استعداد او داشته باشد، زیرا فانتزی بودن آن فرزند شما را به درس خواندن ترغیب خواهد کرد. میز تحریر کودک و صندلی تحریر کودک هر کدام باید استاندارد و مطابق با سایز و قد کودک شما باشد تا به فیزیک او اسیبی وارد نشود.

علاوه بر میز و صندلی تحریر و میز و صندلی فانتزی، تزئینات اتاق کودک نیز بسیار مهم است. زیرا اتاق کودک شما را گرم و زیبا می کند. از انواع اکسسوری ها و تزئینات اتاق کودک می توان به انواع اسباب بازی ها، آینه اتاق کودک ، راکر کودک ، جالباسی کودک ، رگال لباس کودک و … اشاره کرد.

گروه چوپا علاوه بر تولید وسایل و تزئینات اتاق کودک، به مادران و پدران عزیز در مورد طراحی اتاق کودک، انتخاب رنگ، چیدمان وسایل اتاق کودک و نوزاد و حتی خرید سیسمونی نیز مطالبی در وبلاگ خود تهیه کرده است.